facebook
MiniaturyMilitariaPoligonRozrywkaNoclegiDla grupKontakt/cennik     PL RU
Mazurolandia - Mazurski Park AtrakcjiMapa MazurolandiiAktualności

Organizujesz wyjazd grupowy? Przyjedź do Mazurolandii!

Dla grup mamy specjalną ofertę edukacyjną i rozrywkową. Nie czekaj, zobacz nasz katalog na sezon 2018 i zarezerwuj pełną przygód wycieczkę do Mazurolandii... więcejPark Miniatur Warmii i Mazur

Park Miniatur Warmii i Mazur

Park Miniatur Warmii i Mazur to niezwykła atrakcja na mazurach, czyli jedyne miejsce, w którym obejrzycie miniatury najciekawszych, a nierzadko mało znanych zabytków regionu warmińsko-mazurskiego. Macie niepowtarzalną okazję zobaczenia w jednym miejscu najpiękniejszych budowli Warmii i Mazur.

Drobiazgowo odtworzone obiekty zachwycą Was swoim urokiem i precyzją wykonania. Większość z nich przedstawiona jest w skali 1:25. Wśród miniatur znanych atrakcji Mazur, Warmii oraz okolic znajdują się m.in.: bazylika w Świętej Lipce, pałace: w Sztynorcie i w Drogoszach, zamki: w Nidzicy, Lidzbarku Warmińskim i Biskupów Warmińskich w Reszlu oraz zamek w Malborku z podzamczem po powierzchni 70 m2, który jest największą z miniatur. W Parku Miniatur Warmii i Mazur zobaczcie także miniaturę Wilczego Szańca (w postaci unikatowej makiety), jednej z największych atrakcji na Mazurach oraz makietę zamachu na Adolfa Hitlera i miniaturę rakiety V1 – niemieckiego pocisku z okresu II wojny światowej. Ponadto obejrzycie miniatury obiektów takich jak: Twierdza Boyen w Giżycku, wieża Bismarcka w Mrągowie, wiadukty kolejowe w Stańczykach, śluza na Kanale Mazurskim w Leśniewie Górnym, śluza Guzianka w Rucianem-Nida, wieś mazurska, chata mazurska, grodzisko pruskie w Kwiedzinie, Wysoka Brama w Olsztynie, Baszta Bociania w Dobrym Mieście, wiatrak holenderski w Bęsi, kapliczka warmińska w Trękusach, piramida w Rapie, słup graniczny w Prostkach oraz cerkiew w Wojnowie i kościoły w: Jerutkach, Spychowie, Radziejach Skorkwitach. Zapraszamy Was na wędrówkę po regionie i zapoznanie się z jego najpiękniejszymi historycznymi budowlami za czasów ich świetności. Miniatury zabytków znajdujące się w Parku Miniatur Warmii i Mazur to bardzo ciekawa atrakcja na Mazurach.

Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.1 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.2 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.3 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.4 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.5 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.6 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.7 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.8 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.9 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.10 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.11 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.12 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.13 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.14 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.15 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.16 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.17 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.18 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.19 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.20 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.21 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.22 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.23 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.24 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.25 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.26 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.27 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.28 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.29 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.30 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.31 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.32 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.33 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.34 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.35 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.36 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.37 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.38 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.39 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.40 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.41 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.42 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.43 Park Miniatur Warmii i Mazur Zdj.44

Kontakt/godziny otwarcia

Mazurolandia znajduje się w Gierłoży, 1 km za Wilczym Szańcem przy drodze Kętrzyn-Węgorzewo.

Rezerwacje: mazurolandia@mazurolandia.pl tel. +48 693 616 083
Kontakt dla firm i biur podróży: edmund.kordas@mazurolandia.pl tel. +48 609 933 434


Godziny otwarcia 2018

CODZIENNIE

 • do 27 kwietnia - 10.00-15.00
 • od 28 kwietnia do 22 czerwca - 10.00-18.00
 • od 22 czerwca do 2 września - 10.00-19.00
 • od 3 września do 31 września - 10.00-18.00
 • od 1 października do 14 października - 10.00-15.00

 • Programy dla grup

  • Wycieczki szkolne
  • Imprezy integracyjne
  • Zielone szkoły
  • Przyjęcia urodzinowe

  więcej informacji
  zobacz katalog dla grup

  Partnerzy

  Masz ciekawy pomysł? Jesteśmy otwarci na współpracę.
  skontaktuj się z nami

  Facebook

  Polub nas na www.facebook.com/mazurolandia.
  Konkursy z nagrodami czekają!

  Atrakcje Mazury

  Atrakcje Giżycko
  Atrakcje Mikołajki
  Atrakcje Mrągowo
  Atrakcje Kętrzyn
  Wilczy Szaniec
  Święta lipka
  Wyjazdy dla szkół na mazury  NASI PARTNERZY:
                             
  Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013-2015, Mazurolandia
  Umieszczone zdjęcia nie mają na celu propagowania ideologii nazistowskiej - służą jedynie celom rekonstrukcyjnym i informacyjnym.